Nosadella Open Space By Wonderful Italy

  • 28 m²

1-pokojowy apartament Nosadella Open Space By Wonderful Italy Bolonia cieszy się dogodną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Galleria Cavour w odległości 950 metrów, gdzie goście mogą robić zakupy. Obiekt położony jest mniej niż 1 km od dworca kolejowego Bologna Centrale i mniej niż 5 min spacerem od przystanku autobusowego Sant'Isaia Piazza Malpighi.

Ten apartament oferuje bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Znajdziesz tu również ręczniki.

Apartament Nosadella Open Space By Wonderful Italy posiada pełnowymiarową kuchnię oraz jadalnię, w których goście mogą się zrelaksować i delektować posiłkami.

Sanktuarium Santa Maria della Vita znajduje się mniej niż 1 km od apartamentu o powierzchni 28 m², a Muzeum Archeologiczne niedaleko od niego. Apartament Nosadella Open Space By Wonderful Italy mieści się w dzielnicy Piazza Maggiore w Bolonii. Popularne atrakcje w pobliżu apartamentu to Mercato delle Erbe w nie więcej niż 550 metrach. Obiekt mieści się w odległości 5 km od lotniska Bolonia.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Nosadella Open Space By Wonderful Italy Bolonia
Nosadella Mezzanine By Wonderful Italy
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nosadella Mezzanine By Wonderful Italy

6.1
Przyjemny 10 opinii
0 m od nieruchomości
USD 128 USD 115
za noc
Altana Sul Tetto
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Altana Sul Tetto

9.1
Wspaniały 72 opinie
51 m od nieruchomości
USD 245 USD 221
za noc
Studio Neve
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Neve

8.0
Bardzo dobry 27 opinii
68 m od nieruchomości
USD 166 USD 149
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 20:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji037006-CV-00436,IT037006B4JPMR7IZO
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Nosadella Open Space By Wonderful Italy akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Nosadella Open Space By Wonderful Italy nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Nosadella Open Space By Wonderful Italy jest kuchnia?
      W apartamencie Nosadella Open Space By Wonderful Italy goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w lodówkę, płytę grzejną i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Nosadella Open Space By Wonderful Italy Bolonia

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij